SMMASH: Jak Technologia ThermoPerformanceMaterial Poprawia Wyniki Treningu

0
18060
5/5 - (1 vote)

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu rozlanego na turniejach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi próbami zmagają się zawodnicy (zawodowcy oraz nowicjusze) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do przygotowania, a następnie utworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie sukcesy uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Przed Tobą przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich wykorzystaliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz zbadać ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym treningu oczywiście wytwarza się pot, a tym samym – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna wykorzystywane w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym elementem pozwalającym na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko regulują temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie przeciwdziałają wytwarzanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować idealne warunki do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie blokują Twoich ruchów,umożliwiają precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w prdukach SMMASH pożytkujemy się unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej odzież posiada optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – właściwie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a zwłaszcza – efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy w czasie ćwiczeń oddawać z siebie sto procent – powinieneś dbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

W odpowiedzi ponownie nadchodzi nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, jednocześnie czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych produktów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób daje możliwość zyskać nawet 40% intensywniejsze odcienie, a najistotniejsze – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest bezpieczna i bez problemu może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w czasie codziennych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Odwiedź Sklep